МОН змінить строки вступної кампанії

26.03.2020 00:32
shadow

Міністерство освіти і науки у зв’язку з продовженням карантину змінить строки вступної кампанії та дату проведення Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Loading...


Про це повідомляє прес-служба МОН, передає НАРОДНА ПРАВДА.


Повідомляється, що на період карантину всі навчальні заклади незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити обмежувальні заходи.


“Зараз терміни карантину можуть знову змінитися в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить строки проведення вступної кампанії. Зараз ми маємо кілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюся, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх товариству з чітким таймінгом”, – заявив заступник глави МОН Єгор Стадний.


Також 26 березня на сайті МОН мають оприлюднити детальну інформацію щодо проведення пробного ЗНО.


Нещодавно ми писали про те, що Міністерство освіти планує запровадити мінімальну вартість навчання для студентів на контракті.


Нагадаємо, що в середу, 25 березня Кабмін оголосив надзвичайну ситуацію у всій Україні до 24 квітня. Під час надзвичайної ситуації влади та служби цивільного захисту працюватиме у посиленому режимі.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/25/mon-zminyt-stroky-vstupnoyi-kampaniyi/”