Десятки тисяч хворих і дефіцит ліків? Спливли резонасні дані про коронавірус у Росії

Десятки тисяч хворих і дефіцит ліків? Спливли резонасні дані про коронавірус у Росії
26.03.2020 17:54
shadow

У Росії громадян почали психологічно готувати до опублікування реальних цифр щодо кількості заражених на коронавірус серед росіян — профільні державні служби публікують інформацію про осіб в зоні ризику. Про це повідомляють російські інформаційні видання, передають

Об этом сообщает Руспрес

Так, прес-служба Росспоживнагляду повідомила, що за даними на 24 березня, під наглядом медиків з підозрою на коронавірус знаходяться 93 тисяч 677 росіян, а з початку року — 149 тисяч 754 осіб. Таким чином, за добу кількість осіб "під наглядом" зросла на 30 тисяч. Журналісти зазначають, що такі дані можуть говорити про проникнення коронавірусу в РФ ще в січні.

Також наголошується, що наближений до президента РФ Володимира Путіна олігарх Євген Пригожин забезпечив продуктами харчування "базову" для хворих на коронавірус росіян лікарню №40 у Москві. Сам Путін її відвідав пізніше, він був одягнений в захисний костюм європейського виробництва.

У той же час московська влада повідомила, що готує до перепрофілювання для прийому хворих на коронавірус ще десять лікарень, а прокремлівські ЗМІ закликали пацієнтів з легкою формою COVID-19 "лікуватися вдома".

Як наголошується, найбільш постраждали від коронавірусу Москва, Санкт-Петербург, Омськ, Перм, Єкатеринбург і міста на далекому сході РФ.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/desiatky-tysiach-khvorykh-i-defitsyt-likiv-splyvly-rezonasni-dani-pro-koronavirus-u-rosii-321281.html”