Житомирські депутати дозволили знести будівлю колишнього дитсадка на Корбутівці, щоб звільнити місце для майбутньої школи

Житомирські депутати дозволили знести будівлю колишнього дитсадка на Корбутівці, щоб звільнити місце для майбутньої школи
06.04.2020 17:05
shadow

Депутати надали дозвіл на списання та демонтаж будівель колишнього житомирського дитсадка на провулку Річковому, 12-в.

Об этом сообщает Руспрес

Питання розглядалося на черговій сесії Житомирської міської ради 3 квітня.

«Для будівництва школи треба звільнити цю ділянку», — повідомив мер Сергій Сухомлин перед голосуванням, згадавши про підписаний меморандум.

Очевидно мова йде про затверджений на сесії міськради 8 листопада 2018 року меморандум про співпрацю між Житомирською міською радою, Житомирським обласним благодійним фондом «Арка» та Релігійною організацією «Делегатура (управління) Ордену Святого Франциска Сальського Львівської Митрополії Римсько-Католицької церкви в Україні», який підписали 26 жовтня 2018 року міський голова Сергій Сухомлин та настоятель релігійної організації «Делегатура Ордену Святого Франциска Сальського Львівської Митрополії Римо-католицької церкви в Україні» Мар’ян Куц.

«Меморандум про співпрацю укладений з метою розвитку системи закладів освіти у місті Житомирі та передбачає зведення нової будівлі для загальноосвітньої україно-італійської школи «Всесвіт» І-ІІ-ІІІ ступенів за кошти релігійної організації. Планується, що нове приміщення школи «Всесвіт» буде збудовано у Житомирі за адресою: провулок Річковий, 12-а, що на Корбутівці. Це район із розвинутою інфраструктурою, активною розбудовою житлового сектору, який вже давно потребує створення власного загальноосвітнього навчального закладу, що буде задовольняти освітні потреби жителів району», — інформувала пресслужба міськради в листопаді 2018 року.

Нагадаємо, 22 січня 2020 року виконком прийняв рішення про проведення технічного обстеження будівель та споруд по провулку Річковому, 12-в, що на даний час не функціонують, але знаходяться на балансі НВК №11. Раніше тут знаходились дитячі ясла, а згодом аварійні будівлі використовував спецпідрозділ «Беркут», як базу для практичних навчань.

Фоторепортаж з занедбаного дитсадка по провулку Річковому, який використовували як базу «беркутівців», дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, на початок 2019 року в приватній житомирській школі «Всесвіт» навчалося 18 учнів з особливими освітніми — найбільше серед усіх шкіл обласного центру. потребами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram


Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_191204.html”